SPOR

SPOR Haberleri

KARAMAN: " 3 PUANLA TANIŞMAK İSTİYORUZ"

11.09.2019 09:20:00

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, “Hem konum hem de puan olarak şiddetle bir an önce 3 puanla tanışmak istiyoruz” dedi.

Süper Lig Cemil Usta sezonu 4.haftasında Cumartesi günü deplasmanda Antalyaspor ile  karşı karşıya gelecek olan temsilcimiz İstikbal Mobilya Kayserispor’da hazırlıklar devam ediyor. Karpuzatan Kadir Has Tesislerinde Teknik Direktör Hikmet Karaman nezaretinde yoğun bir şekilde sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor’da keyifler ve moraller yerinde.

Deplasmanda 3 puanla dönmek istediklerini belirten İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman yaptığı açıklamada, “ Son gelen 3 oyuncu takımın genel durumunu bir anda değiştirdi. Hem rekabet ortamını hem de kaliteyi artırdı. Antalya iyi bir takım. Özellikle hem geçen sene hem de bu sene de iyi bir başlangıç yaptı. Dolayısıyla biz de hem konum hem de puan olarak şiddetle bir an önce 3 puanla tanışmak istiyoruz. Zor bir maç olacak. Galatasaray maçında yediğimiz 3 tane kırmızı kart var. Bu bizim için bir dezavantaj ama bütün bunlara rağmen oraya gidip en iyi şekilde mücadele edip gerekli sonucu alarak Kayseri’ye dönmek istiyoruz” diye konuştu.

(Haber-Foto: Memduh Borazan)Anahtar Kelimeler: KARAMAN: PUANLA TANIŞMAK İSTİYORUZ"