SPOR

SPOR Haberleri

HAVLU ATMADIK

18.02.2020 15:51:00

Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktör Robert Prosinecki, “Bu takım havlu atmadı ve savaşmaya devam edecek ve şu an tek odak noktamız, içerideki Konyaspor mücadelesi” dedi.

Süper Lig temsilcimiz Hes Kablo Kayserispor ligin 23.haftasında sahasında ve taraftarı önünde oynayacağı İttifak Holding Konyaspor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Robert Prosinecki nezaretinde sürdürüyor. Yukatel Denizlispor galibiyeti ile umutlarını artıran Sarı-Kırmızılılar iç sahada oynanacak olan İttifak Holding Konyaspor ile Göztepe A.Ş maçları büyük önem taşıyor.

 “Konyaspor maçını kazanacağız”

Önlerinde Konyaspor maçı olduğunu ve kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini belirten Teknik Direktör Robert Prosinecki, “Yukatel Denizlispor maçı için tüm takımı tebrik ediyorum, çok iyi oynadık. Aslında onlardan daha iyiydik. İyi savaştık ve iyi bir mücadele örneği gösterdik. Bu açıdan da öz güven kazanma anlamında önemli oldu bizim için. Tabii sadece bir galibiyet bu. Önümüzdeki maçlarda da bu puanları alamazsak pek bir anlam ifade etmeyecek. O yüzden bu galibiyetle beraber bir seriye başlamak zorundayız. Önümüzde Konyaspor maçı var ve çok zorlu bir maç olacak. O yüzden çalışmalarımıza başladık. Konyaspor maçına iyi hazırlanacağız ve o maçta da Denizlispor maçında gösterdiğimiz performansın daha iyisini göstererek, o maçı alacağız” dedi.

“Savaşmaya devam”
Takımın artık savaşmaya başladığını ve bunu da sahada herkesin gördüğünü ifade eden Robert Prosinecki, “Önümüzdeki 3 haftalık fikstür bizim için çok zor olacak. Hafta hafta bakmak lazım o maçlara ve bizim için bu 3 maç çok zorlu geçecek ama biz öncelikle içeride oynayacağımız Konyaspor maçına odaklanacağız şu an. Takım artık savaşmaya başladı ve oyun mantalitesi değişti. Daha takım olarak oynayan, iyi savaşan bir Kayserispor var. Bunu da sahada herkes görüyor zaten. Çoğu şeyi değiştirdik ve değiştirmeye devam edeceğiz. Hep diyorum havlu atmadık. Bu takım havlu atmadı ve savaşmaya devam edecek ve şu an tek odak noktamız, içerideki Konyaspor mücadelesi” diye konuştu.

(Haber-Foto: Memduh Borazan)

 

 Anahtar Kelimeler: HAVLU ATMADIK