GEÇMİŞ OLSUN BİTİGEN

10.07.2020 16:14:00

Kayseri Bölgesi Süper Lig Hakemi Abdülkadir Bitigen’e Covid-19 şoku.

Kayseri Bölgesi Süper Lig Hakemi Abdülkadir Bitigen’e Covid-19 şoku. Kayseri Bölgesi'nden Üst Klasman Hakemi Abdülkadir Bitigen'in korona virüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.
Süper Lig'in başarılı hakemlerinden Abdulkadir Bitigen'in korona virüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Bu hafta oynanacak olan Fenerbahçe -Sivasspor maçını yönetecek olan ancak yaşanan bu olay sonrasında yerine Ali Palabıyık atanan Bitigen, karantina altına alındı. Bitigen, son olarak ligin 31.haftasında İStanbul'da oynanan Medipol Başakşehir ile Yukatel Denizlispor maçında düdük çalmıştı.Abdulkadir Bitigen, 14 gün boyunca karantina da kalacak ve bir kaç testen geçmesi bekleniyor.

TFF de resmi sitesinden konuya ilişkin, "Üst Klasman hakemlerimizden birinin 09.07.2020 Perşembe günü yapılan rutin Covid-19 PCR testi sonucu pozitif çıkmıştır. Hakemimiz herhangi bir semptom göstermemesine rağmen talimatlar gereği tedbir amaçlı karantinaya alınarak tedavisine başlanmıştır. 14 gün boyunca izolasyon süreci devam edecek olan hakemimizin yapılacak tüm tetkik ve testleri yakından takip edilecektir" açıklamasını yaptı.  Abdülkadir Bitigen’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda yeniden sahalara dönmesini temenni ediyoruz.

(Haber: Memduh BORAZAN)
Anahtar Kelimeler: GEÇMİŞ OLSUN BİTİGEN