GÜNCEL

GÜNCEL Haberleri

GAZETEMİZE 1 ÖDÜL

25.06.2020 17:31:00

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Geleneksel Gazetecilik yarışması ve ödül töreni Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Geleneksel Gazetecilik yarışması ve ödül töreni Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar,  Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, MHP Kayseri Milletvekilleri Baki Ersoy, İsmail Özdemir, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Hülya Nergis Atçı, Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kayseri MHP İl Başkanı Serkan Tok, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, protokol üyeleri ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Haber, spor, röportaj, görsel ve mizanpaj dalında yarışan gazeteciler ödüllerini aldı. Spor dalında gazetemiz muhabirlerinden Memduh Borazan, ? Çok güzel hareket bunlar haberi ile üçüncü oldu.

Muhabirimiz Memduh Borazan´a ödülünü MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’dan aldı.Anahtar Kelimeler: GAZETEMİZE